Merr informacion ( Prof. Dr. Oktar ASOĞLU )
Trajtim > Onkologjia > Kanceri i zorrës së trashë

Duke klikuar butonin Dërgo informacionin, ju konfirmoni se keni lexuar dhe pranuar Kushtet dhe shërbimet tona. Lexoni Politikën e privatësisë tonë për më shumë informacion.

Verifikuar
img

Adresa

Vişnezade Mahallesi Acısu Sokak Salihbey Apt. No:16 Kat:4 D:5 Maçka, Beşiktaş - Stamboll - Turqia

Pse duhet ta plotësoj këtë formular?

  • Merr konsultim falas.
  • Merr informacion rreth çmimeve.
  • Për të mësuar detajet e transportit dhe akomodimit.